Invest In Wiazow
Wracam na stronę główną Invest In Wiazow

LANGUAGES

Polish English French German Russian Spanish


Invest In Wiazow Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Pawlak   
czwartek, 14 stycznia 2016 13:42

Zachęcamy do skorzystania z szeregu korzyści jakie oferujemy potencjalnym inwestorom, w tym dogodnie położone i uzbrojone tereny inwestycyjne.

Naszym atutem jest niewątpliwie doskonała lokalizacja Gminy, a w szczególności bliskość autostrady A4.

Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie i spotkamy się, aby porozmawiać o możliwości podjęcia współpracy.

Aktualności

Tereny inwestycyjne Gminy Wiązów w „Strefie Biznesu”

W "Strefie Biznesu" Gazety Wrocławskiej (Luty 2017) znajdziecie prezentację naszych terenów inwestycyjnych pod hasłem "Zainwestuj w Wiązowie", a także rozmowę z Jerzym Krochmalnym Burmistrzem Miasta i Gminy Wiązów o tym, jak Gmina Wiązów próbuje przyciągnąć inwestorów.

„Gmina Przyjazna inwestorom”

Proinwestycyjne nastawienie Gminy zyskuje uznanie zewnętrznych partnerów, o czym świadczą ostatnio przyznane nam wyróżnienia, wśród nich tytuł „Gminy przyjaznej inwestorom” - certyfikat przyznany przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej i Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (teraz PAIH) oraz certyfikat w konkursie „Grunt na medal”, którego celem było wyłonienie najlepszych terenów pod inwestycje. Zgłoszony teren uplasował się na II miejscu w województwie dolnośląskim, co potwierdza wysoką jakość naszej oferty inwestycyjnej.