Wracam na stronę główną

Zainwestuj w WiązowieZaproszenie do zgłaszania uwag i opinii do Zarysu Planu Działań Innego Instrumentu Terytorialnego Subregionu Wrocławskiego Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Pyczek   
poniedziałek, 02 listopada 2020 12:50

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zgłaszania uwag i opinii do Zarysu Planu Działań Innego Instrumenty Terytorialnego Subregionu Wrocławskiego. Link do dokumentu SUBREGION_WROCLAWSKI_IIT.

Inny Instrument Terytorialny Subregionu Wrocławskiego tworzą gminy: Bierutów, Borów, Brzeg Dolny, Cieszków, Domaniów, Dziadowa Kłoda, Jordanów Śląski, Kondratowice, Kostomłoty, Krośnice, Malczyce, Mietków, Międzybórz, Milicz, Prusice, Przeworno, Strzelin, Syców, Środa Śląska, Twardogóra, Udanin, Wiązów, Wińsko, Wołów, Żmigród.

Jest to dokument programowy, który został opracowany na wniosek Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz w związku z przygotowaniami jednostek samorządu terytorialnego do uruchomienia nowego okresu programowania Unii Europejskiej 2021 – 2027.

Uwagi i opinie można zgłaszać w terminie do 30.11.2020r. za pośrednictwem formularza internetowego, który znajduje się pod linkiem https://iitsw.webankieta.pl/