Wracam na stronę główną

Zainwestuj w WiązowieKarta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej Drukuj Email
Wpisany przez Malwina Hertig   
czwartek, 04 kwietnia 2024 09:08

Jesteś seniorką lub seniorem ? Szykuj się na cały katalog zniżek i darmowych atrakcji! Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska przygotowało kolejny hit po Karcie Aglomeracyjnej.

Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej zapewnia możliwość skorzystania z przygotowanych promocyjnych ofert. Są to m.in. darmowe lub zniżkowe wejścia na wydarzenia kulturalne, edukacyjne i międzypokoleniowe (organizowane przez teatry, kina, muzea, domy kultury, centra inicjatyw twórczych, stowarzyszenia, fundacje, firmy). To także zniżki na zajęcia sportowe i rekreacyjne, rajdy terenowe oraz wycieczki. To wreszcie specjalne rabaty na usługi prozdrowotne, konsultacje oraz porady ze specjalistami i lekarzami oraz zniżki na wybrane produkty i usługi w sklepach, w salonach kosmetycznych.

Kto może przystąpić do programu Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej? Osoba mająca 60 lat i więcej, której miejscem zamieszkania jest Gmina Wiązów

Zgłoszenia do programu należy dokonać osobiście, udając się wraz z dokumentem tożsamości do Urzędu Miasta i Gminy Wiązów. Karty wydawane są od 04 kwietnia 2024r. w godzinach pracy urzędu.

Rejestracja uczestników programu następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Formularz dostępny jest poniżej.

Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo imienną Kartę Seniora Aglomeracji Wrocławskiej. Karty te upoważniają do korzystania z programów gmin członkowskich i promocyjnych ofert przygotowanych przez kilkuset partnerów Karty.

Wydanie Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej jest całkowicie bezpłatne.

Lista Partnerów Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej dostępna jest w załączniku.

http://seniorzy.wroclaw.pl/sites/default/files/2024-04/Lista-partnerow-karty-seniora-aglomeracji-wroclawskiej_2024_04_03.pdf

Pliki do pobrania:

  1. Regulamin Programu Karta Seniora
  2. Formularz zgłoszenia do Programu Karta Seniora
  3. Ulotka Programu Karta Seniora