Wracam na stronę główną

Zainwestuj w WiązowieinfoSMS Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 19 czerwca 2010 15:16

infoSMS_logo

Szybki dostęp do informacji ułatwia życie, a w skrajnych przypadkach może je uratować. Uruchomiliśmy usługę informowania mieszkańców gminy o ważnych sprawach za pomocą SMS-ów.

Aby się zarejestrować: SMS o treści +GMINA lub +KULTURAOSWIATA należy wysłać pod numer 515 74 40 50.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 71 393 14 14 w. 46.

Osoby, które chcą bezpłatnie otrzymywać informacje dotyczące m.in. zagrożeń meteorologicznych takich jak ulewy, wichury czy śnieżyce, wiadomości ważnych wydarzeniach, o awariach sieci wodociągowych, energetycznych i szacowanym czasie ich usunięcia, terminach badań zdrowotnych organizowanych przez Urząd, kolejności odśnieżania dróg powinny zarejestrować się do grupy ogólnotematycznej +GMINA.

Ci mieszkańcy, którzy chcieliby wiedzieć, także nic za to nie płacąc, np. kiedy odbędzie się zebranie z rodzicami, nad jakimi interesującymi przedsięwzięciami pracują uczniowie, co ciekawego będzie działo się w najbliższym czasie w Gminnej Bibliotece Publicznej oraz jakie konkursy i sekcje przygotowują instruktorzy mogą zapisać się do grupy +KULTURAOSWIATA.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby należeć do obu. Spośród wszystkich zapisanych numerów telefonów komórkowych w konkursie w czerwcu i wrześniu wyłonimy kilka, których właściciele otrzymają upominki z limitowanych serii.

Aby się zarejestrować należy pod numer 515 74 40 50 wysłać SMS o treści +GMINA lub +KULTURAOSWIATA. Odebranie wiadomości powitalnej oznacza, że rejestracja przebiegła pomyślnie. Wiadomość rejestrująca kosztuje tyle ile zwykły SMS, czyli kilkanaście groszy (opłata według stawek operatora). Za informacje wysyłane przez Urząd odbiorca nic nie płaci. Nie będziemy wysyłać reklam. Nie będziemy odstępować danych (numerów telefonów) osobom trzecim. Na numery będą jedynie rozsyłane przez UMiG Wiązów SMS-y.

Jeśli koniecznie trzeba będzie wypisać się z systemu, należy pod ten sam numer wysłać wiadomość ‑GMINA lub ‑KULTURAOSWIATA. Taki SMS również kosztuje kilkanaście groszy.

 

Rozwiązań technicznych dla systemu infoSMS dostarcza firma smsAPI.pl.

logo_smsapi_v2