Wracam na stronę główną Invest In Wiazow

LANGUAGES

Polish English French German Russian Spanish


Invest In Wiazow Drukuj Email
czwartek, 14 stycznia 2016 13:42

Zachęcamy do skorzystania z szeregu korzyści jakie oferujemy potencjalnym inwestorom, w tym dogodnie położone i uzbrojone tereny inwestycyjne.

Naszym atutem jest niewątpliwie doskonała lokalizacja Gminy, a w szczególności bliskość autostrady A4.

Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie i spotkamy się, aby porozmawiać o możliwości podjęcia współpracy.

Aktualności

Tereny inwestycyjne Gminy Wiązów w „Strefie Biznesu”

W "Strefie Biznesu" Gazety Wrocławskiej (Luty 2017) znajdziecie prezentację naszych terenów inwestycyjnych pod hasłem "Zainwestuj w Wiązowie", a także rozmowę z Jerzym Krochmalnym Burmistrzem Miasta i Gminy Wiązów o tym, jak Gmina Wiązów próbuje przyciągnąć inwestorów.

„Gmina Przyjazna inwestorom”

Proinwestycyjne nastawienie Gminy zyskuje uznanie zewnętrznych partnerów, o czym świadczą ostatnio przyznane nam wyróżnienia, wśród nich tytuł „Gminy przyjaznej inwestorom” - certyfikat przyznany przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej i Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (teraz PAIH) oraz certyfikat w konkursie „Grunt na medal”, którego celem było wyłonienie najlepszych terenów pod inwestycje. Zgłoszony teren uplasował się na II miejscu w województwie dolnośląskim, co potwierdza wysoką jakość naszej oferty inwestycyjnej.